Guess who's back!

Barracuda Networks powraca
do portfolio DAGMA!

Chcesz zwiększyć zyski i rozwijać swoją firmę w zakresie odsprzedaży produktów i narzędzi do bezpieczeństwa IT? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Razem z producentem Barracuda Networks, pragniemy zaprezentować Ci sposoby na zwiększenie możliwości sprzedażowych i pomóc Ci wzmocnić Twoją ofertę biznesową. Zapraszamy na bezpłatny webinar "Guess who's back! Barracuda Networks powraca do portfolio DAGMA"!

Webinar
na żądanie

Czego dowiesz się, biorąc udział w webinarze?

Portfolio Barracuda Networks

Zaprezentujemy produkty i narzędzia dostępne w portfolio. Pokażemy Ci podstawowe funkcje, korzyści oraz możliwości, które będziesz mógł zaoferować Twoim klientom.

Odkryj potencjał rozwiązań Barracuda Networks

Dowiesz się, dlaczego warto sprzedawać rozwiązania Barracuda Networks i jaką mogą one wnieść wartość do Twojego biznesu. Zobacz, jak możesz rozwinąć swoją sprzedaż i zwiększyć przychody.

Stabilność współpracy

Udowodnimy Ci, jak możemy zapewnić stabilność współpracy w pierwszych miesiącach naszego partnerstwa. Omówimy kluczowe kwestie, które pomogą Ci zbudować trwałe fundamenty dla osiągania wzajemnych korzyści.

Współpraca z DAGMA

Przedstawimy nasze zasoby, wsparcie dla Partnerów handlowych oraz nieocenioną pracę zespołu, w tym Kamila Budaka, product managera z DAGMA oraz Mateusza Ossowskiego, CEE channel managera z Barracuda Networks. Poznasz nasze metody oraz narzędzia, które pomogą Ci przy sprzedaży i przekonasz się, dlaczego warto z nami współpracować.

Skuteczny proces sprzedaży

Poznasz przejrzysty proces sprzedaży rozwiązań Barracuda Networks. Otrzymasz praktyczne wskazówki dotyczące efektywnego wykorzystania tych rozwiązań w Twojej codziennej pracy sprzedażowej.

Barracuda Networks

Globalny lider w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, którego rozwiązania chronią ponad 200 tys. organizacji na całym świecie.

Amerykański producent już od 20 lat zapewnia szeroką gamę narzędzi do zabezpieczania infrastruktury IT, dedykowanych m.in. do ochrony poczty, aplikacji webowych, sieci oraz danych.

Wypełnij formularz, w odpowiedzi zwrotnej otrzymasz link z dostępem do webinaru
 

Rozwijaj z nami swój biznes. Zostań Partnerem Dagma!